BioTwin® 100ml + antibakteriaalne konteiner

Hind: 6,40 €
Tarneaeg:  1-3 päeva

Piiloset BioTwin® on mõeldud silikoonhüdrogeel- ja pehmete kontaktläätsede puhastamiseks, desifintseerimiseks, säilitamiseks, loputamiseks ja niistuamiseks. Sisaldab ainulaadset Twin-EdaXyl® puhastusainet. 

Kogus :  

Rohkem naudingut kontaktläätsedest

Nii mõnigi kontaktläätsede kasutaja kannatab kuivasilma probleemide, prahi ja kipitustunde all. Piiloset arendas välja niisutava hooldusvahendi BioTwin®, millega võid rohkem nautida kontaktläätsede kandmist. Arendamisel on võetud aluseks pisarvedelikule ja inimkehale omased mehhanismid ja muudetud need silmasõbralikuks. Hooldusvahendi ainulaadne bioloogiline puhastusaine on tõhus, kuid silmasõbralik. Desinfektsiooni- ja puhastusaine toime on optimaalne. BioTwin® on sobilik läätsekandjatele, kellel on tundlikud silmad. 

 

Loomulik niisutamine hüalurooniga

BioTwin® niisutab silmi loomulikul teel hüalurooniga. See on inimkehale omane, sest on silma klaaskehas ja liigestes. Hüaluroon parandab pisarvedeliku vee sidumist ja säilitamist ning teeb silma pinna meeldivana tunduvaks. Uurimuste kohaselt võib see parandada kuivasilma sümptomeid, kaitsta silma sarvkesta ja soodustada sarvkesta haavade paranemist. 

 

Twin-EdaXyl® libestab ja puhastab tõhusalt

Hooldusvahendis sisalduv ainulaadne Twin-EdaXyl® üheaegselt libestab kontaktläätsi ja silma ning eemaldab läätsede pinnale kogunenud proteiinid ja muu mustuse. 

 

BioTwin® sobib ka tundlikele silmadele

Piiloset BioTwin® ei sisalda lõhna- ega muid ärritavaid aineid. See on arendatud ja toodetud koostöös Soome Allergia- ja Astmaliiduga ning sellele on omistatud allergiamärgise kasutamise õigus. 

Piiloset läätsehooldusvahendit ei ole testitud loomadel ega sisalda loomse päritoluga koostisosi. 

Antibakteriaalne konteiner sisaldab hõbeda ioone, mis piiravad bakterite kasvu ja sellega suureneb turvalisus läätsede kasutamisel. 

Sarnased tooted