BioDrop MD® Spray silmatilgad

Hind: 14,40 €
Tarneaeg:  1-3 päeva

BioDrop MD® Spray (Mikroemulsioon sprei kuivadele silmadele ja silmalaugudele) niisutab kuivi silmi ja silmalaugusid. Niisutav efekt põhineb uudsel ja unikaalsel koostisel, mis sisaldab looduslikke aineid nagu astelpajuõli ja hüaluroonhape.

Kogus :  

Super lihtne kasutada:

BioDrop MD® Spray kantakse suletud silmalaugudele 25cm kauguselt. Spetsiaalne pihustimehhanism tagab ühtlase jaotuse silmalaugudel. Dosaator võimaldab 360 kraadilist pealekandmist (näiteks on seda võimalik kasutada tagurpidi või horisontaalselt; see muudab sprei kasutamise teise inimese peal lihtsamaks).

Sprei ei riku silmameiki ega muid silmade piirkonnas kasutatavaid tooteid. Soovitame neil lasta imenduda enne sprei pealkandmist. Bio Drop MD® Spray’d saab kasutada ka kontaktläätsi kandes.

17 ml, mis võimaldab 300 doosi. 

 

Parandab pisaravedeliku kvaliteeti

Probleem kuivade silmadega on tihti tingitud pisarakile häiretest, mille tõttu vesi aurustub liiga kiiresti. Mikroemulsioon kõrvaldab ja tugevdab pisarakilet: iga silmapilgutusega valgub osa BiorDrop MD® spreid silma pinnale ja tugevdab pisara lipiidide kihti ning seega vähendab liigset
vee aurustumist. Niisutusefekt on kiire ja kauakestev.Astelpajuõli ravib silmi ja nahka

Astelpaju seemne õli vähendab kuiva silma sümptomeid, toetab pisarakile struktuuri ja niisutab limaskestasid. Lisaks kaitsevad
looduslikud antioksüdandid silma pinda ja nahka rakukahjustuste eest ja kiirendavad nende paranemist. Astelpajuõli sisaldab
rikkalikult omega rasvhappeid (3, 6, 9) ning vitamiin E, mis on olulised silmade ja naha tervise jaoks. Uuringud näitavad, et kasutades astelpajuõli paikselt, on sellel
põletikuvastane efekt. Samuti on sellel positiivne mõju nahale ja limaskestadele – niisutab neid. Lisaks kaitseb hüaluroonhape silmi rakukahjustuste eest ja toetab pisaravedeliku koostist säilitades niiskust ja niisutades silma pinda.


Kliinilised uuringud näitavad positiivseid tulemusi

• BioDrop MD® Spray vähendas kuiva silma
sümptomeid tõhusamalt kui teised sarnased tooted.
• Kuiva silma sümptomid vähenesid juba pärast esimest kasutuskorda. Sümptomid olid peaaegu täielikult kadunud uuringu perioodi lõpuks.
• Kuiva silma sündroomi indeks (OSDI) langes oluliselt BioDrop MD Spray kasutajate seas.
• TBUT(Pisara moodustumise aeg) suurenes BioDrop MD®Spray kasutajate seas.
• Enamus uuringus osalenutest koges positiivset mõju silmade piirkonnas kasutades BioDrop MD® Spray toodet. Sama ei ole võimalik öelda teiste sarnaste toodete kohta turul.
• BioDrop MD® Spray ei kahjusta silmameiki ega teisi silmade piirkonnas kasutatavaid tooteid.
• BioDrop MD® Spray suurendab kontaktläätsede kandmise mugavust.


Säilitamine

Toodet tohib kasutada kuni kolm kuud pärast selle esmakoedset avamist.
Säilitage toodet temperatuuril 5-25⁰C. Kaitske külmumise ja otsese päikese eest. Ärge kasutage toodet, kui see on olnud külmunud või hoiustatud kuumades oludes pikema aja jooksul.
 


Sarnased tooted