BioDrop MD® Plus silmatilgad

Hind: 7,20 €
Tarneaeg:  1-3 päeva

BioDrop MD® Plus on intensiivne niisutaja, mis on mõeldud mõõdukate kuiva silma sümptomite leevendamiseks, millel on kauakestev mõju! Omab lisaniisutus efekti. 

Kogus :  

BioDrop MD® Plus on intensiivne niisutaja, mis on mõeldud mõõdukate kuiva silma sümptomite leevendamiseks. Intensiivne niisutav toime saavutatakse kahe loodusliku polüsahhariidiga: trehaloos ja hüaluroonhape. Nende määrdeained ja niiskust siduvad omadused üheskoos tasakaalustavad pisaravedeliku looduslikku koostist ja kaitsevad silmi kuivamise eest.

Kauakestev mõju!  Tänu trehaloosi ja hüaluroonhappe ideaalsele ühisjõule on BioDrop MD® Plus tekstuur silmadele väga meeldiv - mitte liiga paks ega geelitaoline ning ei hägusta nägemist. 

BioDrop MD® Plus on saadaval 10 ml mitmeannuselises dosaatoris. Tänu spetsiaalsele otsakorgi mehhanismile, filtreerib jaotur kompenseeritavat õhku ning seetõttu ei vaja toode säilitusaineid. BioDrop MD® Plus ei sisalda loomset päritolu aineid ega ärritavaid koostisosi. Piiloset tooteid ei katsetatud loomadel.

Soovitatav ööpäevane annus on 1-2 tilka 1-3 korda päevas. Raskemate sümptomite leevendamiseks võib BioDrop MD® Plus'i kasutada sagedamini ja pidevalt. BioDrop MD® Plus sobib ideaalselt kontaktläätsede kasutajatele öösel intensiivse niisutajana.

Soomes välja töötatud ja toodetud BioDrop MD® Plus on meditsiiniseade, mis sobib kõigile, kellel on kuivad silmad.

Sarnased tooted