Bio Soak® 360ml + konteiner

Hind: 9,60 €
Tarneaeg:  1-3 päeva

Bio Soak® on Soomes toodetud hooldusvahend pehmete kontaktläätsede puhastamiseks, desinfitseerimiseks, säilitamiseks, loputamiseks ning nende pinnalt proteiini eemaldamiseks. 

Kogus :  

Bio Soak® on väga tõhus, kergesti kasutatav ning ohutu hooldusvedelik. Suurepärane ka tundlikele või allergilistele silmadele. Sobib kõikidele kasutusel olevatele läätsematerjalidele, kaasa arvatud silikoon hüdrogeelist kontaktläätsedele.

Bio Soaki® desinfitseeriv efekt põhineb erilisel desinfitseerimisaine (biguaniid) ja bioloogilise puhastaja (detergent) vahelisel koostööl. Bioloogiline puhastusvahend on sobilik kudedega ja biolagundatav. Puhastusvahend lagundab biokile ja loob desinfektsioonivahendile sobiva keskkonna, mistõttu suureneb biguaniidi desinfitseerimisvõime. Puhastusvahend vähendab pinna pinget, aidates läätsel märguda ning hoiab ära biokile kinnitumise kontaktläätsele.

Samuti eemaldab puhastusvahend ka läätse pinnal olevad lisandid (proteiinid, lipiidid) ning muudab nad veeslahustuvaks.

Bio Soaki® desinfitseeriv efekt on suurepärane - see eemaldab tõhusalt nii lipiidid kui proteiinid ning seal ei jää ühtegi ülejääki, mis võiksid ärritada või kahjustada loodust.

Aktiivsete koostisosade hulk Bio Soakis® on viidud optimaalselt väikesele tasemele, ilma et suurepärane desinfitseeriv efekt kannataks. Just sellepärast ei ärrita see ka kõige tunlikemaid silmi. Bio Soak® ei kahjusta looduses ühtegi vees olevat organismi ning on biolagundatav.

Bio Soak® on pakendatud antistaatilisse mustust tõrjuvasse plastikpudelisse, millest saab vabaneda ka põletamise teel.

Sarnased tooted